Wyjasnienie

Blog ten jest zapisem moich dokonań zawodowych w temacie marketingu internetowego i stanowi wartość intelektualną.

środa, 17 października 2012

Co się dzieje z moim procentem?Już od dłuższego czasu krążę myślami wokół wpisu o jednym procencie na OPP, a to tym bardziej, że nieuchronnie zbliża się czas rozliczeń z US.

Moi znajomi jasno określają priorytety. Jeden osobiście zna kogoś, kto potrzebuje. Zna historię z pierwszej ręki, często wstrząsającą. Żeby to jedną!

Inny zawsze oddaje na dzieci, bo dzieci są po prostu najważniejsze. Trzeci na taką fundację z Gdańska, bo oni zawsze pamiętają o pocztówce na Gwiazdkę i miło otrzymać dowód wdzięczności. Pozostali nie wykazują większego zainteresowania i przejmują dane fundacji, która była w programie wpisana na sztywno.

Wszystkich jednak łączy pytanie „co się dzieje z moim procentem?” W jaki sposób są wydatkowane te pieniądze i czy w ogóle wypada o to zapytać.

Dlatego argumentację na rzecz 1% dla Teen Challenge zaczynam od końca, odpowiedzią na pytanie: co się dzieje z tą kasą?

Teen Challenge jako Organizacja Pożytku Publicznego jest zobowiązana do umieszczenia na stronie internetowej corocznych sprawozdań z działalności. Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2011 znajdziesz na naszej stronie pod adresem http://www.teenchallenge.pl/index.php/sprawozdanie-merytoryczne-2011.html . Podane kwoty to finansowy obraz wydatków i ilości osób, którym udzielono pomocy. Wszytko można sprawdzić.

Teraz sam możesz zdecydować, co stanie się twoim jednym procentem. Pomóż nam dotrzeć do osób jeszcze niezdecydowanych. Prześlij link bloga do swoich znajomych lub zamieść adres na swojej stronie.

Działając w ten sposób przyczyniasz się bezpośrednio do powiększenia obszaru pomocy dla osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem.

Brak komentarzy: